Autor Ludwik Głowacki

Ludwik Głowacki

Z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej, zajmuję się projektowaniem i wdrażaniem systemów fotowoltaicznych, obsługując zarówno domy jednorodzinne, jak i przedsiębiorstwa. Moja edukacyjna ścieżka prowadziła przez Politechnikę Warszawską, gdzie ukończyłem Inżynierię Środowiska, a także zdobyłem certyfikat w zakresie energii odnawialnej. Regularnie występuję jako prelegent na konferencjach dotyczących odnawialnych źródeł energii, a moje publikacje branżowe zdobywają uznanie w środowisku. Pasjonuje mnie dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, które przekładają się na pomoc innym w efektywnym wykorzystaniu fotowoltaiki.

Energa infolinia: jak szybko uzyskać informacje?
Gaz
Energa infolinia: jak szybko uzyskać informacje?

Potrzebujesz szybkiego kontaktu z energa infolinia? Poznaj różne sposoby na uzyskanie pomocy - numery alarmowe, dedykowane linie dla klientów oraz wygodną obsługę online przez czat lub aplikację mobilną. Bezpłatne i płatne opcje, zapewniające fachową pomoc.

Autor Ludwik GłowackiLudwik Głowacki20.03.2024
Enea Poznań: jak się skontaktować?
Gaz
Enea Poznań: jak się skontaktować?

Sprawdź różne metody kontaktu z Enea Poznań - infolinie, adresy email, biura obsługi klienta i formularze online. Poznaj numery telefonów do działów oraz jak zgłosić awarię lub reklamację. enea poznań kontakt to kompletne źródło informacji o kontakcie z dostawcą energii

Autor Ludwik GłowackiLudwik Głowacki20.03.2024