Instalatorzy

Specjalna oferta lata na program instalatora - zgarnij ją teraz!

Autor Ida Nowak
Ida Nowak26.12.20236 min.
Specjalna oferta lata na program instalatora - zgarnij ją teraz!
banner

Karta gwarancyjna viessmann to klucz do skorzystania ze specjalnej oferty lata na program Instalator oferowany przez markę Viessmann. Program ten jest skierowany do profesjonalnych firm instalacyjnych i daje szansę na zdobycie atrakcyjnych premii za montaż urządzeń grzewczych Viessmann. Wystarczy przystąpić do programu, kupić urządzenie do 31 grudnia 2015 r. i zgłosić je po montażu, przesyłając zdjęcie karty gwarancyjnej. W zamian można liczyć na wymierne korzyści finansowe. Poznaj szczegóły oferty i skorzystaj z okazji!

Kluczowe wnioski:
 • Program Instalator Viessmann to szansa na dodatkowy zarobek dla firm instalacyjnych
 • Wystarczy kupić i zamontować urządzenie Viessmann, a potem przesłać zdjęcie karty gwarancyjnej
 • Za każde urządzenie przysługuje atrakcyjna premia pieniężna
 • Oferta dotyczy urządzeń zakupionych do 31 grudnia 2015 r.
 • Warto skorzystać z okazji i zgłosić się do programu jak najszybciej!

Czy specjalna oferta lata na program instalatora jest dla Ciebie?

Program Instalator marki Viessmann to atrakcyjna oferta skierowana do firm instalacyjnych. Jeśli prowadzisz działalność w branży grzewczej i planujesz rozpocząć współpracę z Viessmann lub już współpracujesz z tą marką, koniecznie sprawdź szczegóły tej promocji.

Specjalna oferta lata dotyczy okresu od stycznia 2015 do stycznia 2016 roku. W tym czasie instalatorzy mogą przystąpić do Programu Instalator i zgłaszać montaż urządzeń grzewczych Viessmann, za co przysługują im atrakcyjne premie pieniężne.

Kto może skorzystać z programu Instalator?

Program Instalator jest przeznaczony dla profesjonalnych firm instalacyjnych, które w swojej ofercie łączą sprzedaż i montaż produktów Viessmann. Mogą to być zarówno dotychczasowi, jak i nowi partnerzy biznesowi marki.

Co ważne, do programu mogą przystąpić również firmy, które nie mają jeszcze bezpośredniej umowy o współpracy z Viessmann. Jedyne warunki to posiadanie działalności gospodarczej oraz kupowanie urządzeń w autoryzowanych punktach sprzedaży Viessmanna.

Jakie są warunki przystąpienia do programu Instalator marki Viessmann?

Warunki udziału w programie Instalator są bardzo proste. Po pierwsze należy zgłosić się do programu. Można to zrobić na kilka sposobów:

 • wypełniając formularz online na stronie www.programinstalator.pl
 • wysyłając zgłoszenie mailem na adres [email protected]
 • telefonicznie, dzwoniąc na infolinię 782 756 666
 • kontaktując się bezpośrednio z przedstawicielem Viessmann
 • odwiedzając firmowy salon Viessmann

Kolejny krok, to zakup oraz montaż wybranych urządzeń marki Viessmann, takich jak kotły gazowe, pompy ciepła czy systemy wentylacji mechanicznej. Następnie należy zgłosić zamontowane urządzenia do programu Instalator, przesyłając numer seryjny oraz zdjęcie wypełnionej karty gwarancyjnej.

Jakie urządzenia można zgłaszać?

Do programu Instalator można zgłaszać szeroką gamę produktów firmy Viessmann z zakresu ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Są to m.in:

 • kotły gazowe kondensacyjne
 • pompy ciepła
 • kotły olejowe
 • systemy fotowoltaiczne
 • systemy wentylacji mechanicznej
 • zasobniki c.w.u.
 • regulatory

Pełną listę urządzeń objętych programem Instalator znajdziesz na stronie www.programinstalator.pl.

Nie czekaj do ostatniej chwili - pamiętaj, że do programu Instalator możesz zgłaszać urządzenia zakupione do 31 grudnia 2015 r.

Czytaj więcej: Fotosynteza - co to i jakie są jej produkty? Krótkie wyjaśnienie

Jakie korzyści daje dołączenie do programu Instalator?

Główną korzyścią z udziału w programie Instalator są atrakcyjne premie pieniężne za montaż urządzeń marki Viessmann. Ich wysokość uzależniona jest od zgłoszonego produktu, ale średnio wynosi kilkaset złotych za jedno urządzenie.

Urządzenie Wysokość premii
Kotły gazowe kondensacyjne od 300 do 500 zł
Pompy ciepła od 700 do 900 zł
Systemy wentylacji mechanicznej od 500 zł do 700 zł

Premie wypłacane są w formie pieniężnej na kartę płatniczą. Dodatkowo firmy biorące udział w programie Instalator objęte są szeregiem działań marketingowych ze strony Viessmann mających zwiększyć ich rozpoznawalność.

Kto i kiedy wypłaca premie?

Premie za zgłoszone urządzenia w ramach programu Instalator wypłacane są regularnie przez firmę Viessmann Polska. Pierwsze wypłaty mają miejsce już w lutym 2015 r., kolejne następują co miesiąc aż do końca trwania programu.

Środki trafiają bezpośrednio na kartę płatniczą dostarczoną każdemu uczestnikowi programu. Kartą można dysponować i wypłacać z niej gotówkę bez żadnych dodatkowych opłat.

Jakie są terminy trwania programu Instalator?

Specjalna oferta lata na program instalatora - zgarnij ją teraz!

Program Instalator potrwa od 16 stycznia 2015 do 15 stycznia 2016 roku. W tym czasie instalatorzy będący uczestnikami programu mogą kupować i zgłaszać urządzenia Viessmann zgodnie z regulaminem.

Ważne! Do programu można zgłaszać urządzenia zakupione nie później niż do 31 grudnia 2015 r. Natomiast ostatnie zgłoszenia montażu wraz z wymaganymi dokumentami przyjmowane są do 15 stycznia 2016 r.

Wszystkie instalacje objęte programem Instalator muszą zostać wykonane w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2015 r. O zaliczeniu do programu decyduje potwierdzona data montażu urządzenia.

Jak zgłosić się do programu Instalator?

Jeśli program Instalator marki Viessmann Cię zainteresował, zgłoszenie jest bardzo proste. Jak już wspomniano wcześniej możesz to zrobić online, mailem, telefonicznie lub osobiście.

Wystarczy podać podstawowe informacje na swój temat:

 • imię i nazwisko
 • nazwę firmy
 • adres siedziby
 • dane kontaktowe

Gdy przystąpisz do programu, otrzymasz szczegółowe materiały informacyjne dotyczące zasad uczestnictwa, nagród oraz dostępnej oferty urządzeń.

Jak zgłosić zainstalowane urządzenie Viessmann do programu Instalator?

Aby otrzymać premię za montaż, po zakończeniu instalacji musisz zgłosić urządzenie Viessmann do programu Instalator. Do dyspozycji masz kilka opcji:

 • zgłoszenie online na stronie www.viessmann.pl
 • aplikacja mobilna Viessmann (do pobrania ze sklepów Google Play lub App Store)
 • wiadomość MMS z numerem urządzenia i zdjęciem karty gwarancyjnej
 • mail z danymi urządzenia i kartą gwarancyjną
 • telefon na infolinię 782 756 666

Uwaga! We wszystkich przypadkach wymagany jest numer seryjny urządzenia i zdjęcie wypełnionej karty gwarancyjnej. Dopiero wtedy instalacja zostanie zaliczona do programu Instalator.

Skąd pochodzi premia za instalację w programie Instalator?

Środki na premie w programie Instalator pochodzą bezpośrednio od firmy Viessmann, w ramach działań marketingowych i budowania sieci partnerskiej z wyspecjalizowanymi firmami instalacyjnymi.

Dzięki temu Viessmann zapewnia sobie dostęp do profesjonalnej kadry monterów, a instalatorzy zyskują dodatkowe przychody i mocniejsze powiązanie biznesowe z renomowaną marką.

W rezultacie zadowolone są wszystkie strony – producent ma sprawnie działającą sieć partnerską, instalatorzy dodatkowe premie, a klienci profesjonalny montaż i serwis.

banner

Najczęstsze pytania

Tak, program jest otwarty także dla firm, które nie mają podpisanej bezpośredniej umowy partnerskiej z Viessmann. Jedynym warunkiem jest posiadanie działalności gospodarczej i kupowanie urządzeń w autoryzowanych punktach sprzedaży Viessmanna.

Premia za każdą zgłoszoną pompę ciepła w programie Instalator wynosi od 700 do 900 zł w zależności od zainstalowanego modelu.

Nie, do programu Instalator można zgłaszać wyłącznie urządzenia zakupione od 1 stycznia 2015 do 31 grudnia 2015 roku. Decyduje data wystawienia faktury zakupu.

Pełną listę urządzeń Viessmann, za których montaż przysługują premie w programie Instalator znajdziesz na dedykowanej stronie www.programinstalator.pl.

Premie są wypłacane regularnie co miesiąc od lutego 2015 roku, po zakończeniu naboru zgłoszeń za poprzedni miesiąc. Ostatnia wypłata nastąpi w lutym 2016 r.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Podłączenie pieca gazowego - montaż i podłączenie kotła gazowego
 2. Pompa ciepła odwierty - najlepsze rozwiązanie do budowy ogrzewania
 3. Atakujące ceny fotowoltaiki w 2024! Panele od 19zł/Wp? Sprawdź!
 4. Rewolucyjne wykorzystanie niedopałków na Litwie - czy Polacy podążą za tendencją?
 5. Czy importowane panele z Azji zagrażają przyszłości branży fotowoltaicznej w Europie?
Autor Ida Nowak
Ida Nowak

Specjalizuję się w projektowaniu zrównoważonego i ekologicznego stylu życia, koncentrując się na zastosowaniu odnawialnych źródeł energii w życiu codziennym. Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, gdzie skupiałam się na zrównoważonym rozwoju. Jako aktywna działaczka na rzecz środowiska, często uczestniczę w panelach dyskusyjnych i warsztatach dotyczących ekologicznego stylu życia. Jestem ceniona za moje praktyczne wskazówki, które pomagają innym w łatwym przejściu na bardziej ekologiczny styl życia, a moje artykuły mają na celu edukowanie i inspirowanie do świadomego wyboru na rzecz środowiska.

Udostępnij post

Napisz komentarz