News

Polski zwycięzca wśród najsławniejszych zdjęć zwierząt na świecie

Autor Janusz Kamiński
Janusz Kamiński27.11.20238 min.
Polski zwycięzca wśród najsławniejszych zdjęć zwierząt na świecie
banner

W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego Comedy Wildlife 2023, promującego naturalne i zabawne zdjęcia dzikich zwierząt, wyróżniony został Polak. Jacek Stankiewicz zdobył nagrodę publiczności oraz nagrodę dla młodych fotografów za ujęcie "kłótni" dwóch dzwońców. To ogromny sukces rodzimego artysty, który zdołał przebić się wśród ponad 5 tysięcy zgłoszonych prac z 85 krajów.

Kluczowe wnioski:
 • Polak Jacek Stankiewicz został laureatem dwóch nagród w konkursie Comedy Wildlife.
 • Uhonorowano go za zabawne ujęcie dwóch kłócących się ze sobą dzwońców.
 • Fotograf pokonał ponad 5 tys. konkurentów z 85 państw.
 • To wielki sukces rodzimego artysty na arenie międzynarodowej.
 • Zdjęcie Stankiewicza zdobyło uznanie jurorów i publiczności.

Jacek Stankiewicz zdobywa nagrodę publiczności

W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego Comedy Wildlife 2023 ogromny sukces odniósł polski fotograf - Jacek Stankiewicz. Uhonorowano go dwoma nagrodami - nagrodą publiczności oraz nagrodą dla młodych fotografów.

To ogromne wyróżnienie dla rodzimego artysty, który swoją pracą zdołał przebić się wśród ponad 5 tysięcy zdjęć nadesłanych przez fotografów z 85 państw. Konkurencja była więc olbrzymia.

Kluczem do sukcesu okazało się zabawne ujęcie dwóch kłócących się dzwońców. Te niewielkie ptaki z rodziny łuszczakowatych zostały sfotografowane przez Stankiewicza podczas swojego "sporu". To właśnie za to ujęcie polski fotograf zebrał nagrody.

Zarówno jurorzy, jak i publiczność docenili doskonały timing i znakomitą kompozycję kadru. Zdjęcie wyróżnia się niezwykłą dynamiką i humorem sytuacyjnym.

Polak pokonał tysiące rywali z całego świata

Nagroda publiczności przyznawana jest w drodze internetowego głosowania. Oznacza to, że zdjęcie Stankiewicza spodobało się szerokiemu gronu odbiorców na całym świecie.

Jest to tym bardziej imponujące, że polski twórca musiał pokonać prace profesjonalnych fotografów przyrody z 85 państw. Konkurencja była zatem ogromna.

Uznanie międzynarodowych odbiorców pokazuje, że rodzimy artysta potrafi sprostać najwyższym standardom współczesnej fotografii przyrodniczej.

Sukces Stankiewicza to także świetna promocja polskiej sztuki fotograficznej na arenie międzynarodowej. Pokazuje ona, że rodzimi twórcy mają do zaoferowania prace na absolutnie światowym poziomie.

Rodak triumfuje w konkursie Comedy Wildlife

Konkurs Comedy Wildlife co roku przyciąga uwagę miłośników fotografii przyrodniczej na całym świecie. Jego celem jest promowanie zabawnych, a zarazem pięknych ujęć dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku.

W tegorocznej edycji wielki sukces odniósł polski fotograf - Jacek Stankiewicz. Jego zdjęcie zostało uhonorowane aż dwiema nagrodami.

To ogromny sukces rodzimego artysty, który swoją pracą przebił się wśród ponad 5 tysięcy zdjęć nadesłanych z 85 państw.

Zwycięskie ujęcie przedstawiało dwóch kłócących się dzwońców. Te niewielkie ptaki z rodziny łuszczakowatych zostały uchwycone przez fotografa w momencie swojego "sporu".

Zarówno kompozycja, jak i timing zdjęcia zostały uznane za perfekcyjne. Wyróżnia je niezwykła dynamika i wyjątkowy humor sytuacyjny.

Polski fotograf doceniony przez jurorów i publiczność

Jacek Stankiewicz został laureatem Nagrody Publiczności oraz Nagrody dla Młodych Fotografów. Oznacza to, że jego praca zyskała uznanie zarówno profesjonalnego jury, jak i szerokiego grona miłośników fotografii przyrodniczej.

Fakt, że zwycięskie zdjęcie zostało wybrane w internetowym głosowaniu publiczności pokazuje, że potrafiło trafić do odbiorców na całym świecie. Świadczy to o uniwersalnej sile tej fotografii.

Czytaj więcej: Ceny Ropa Spadają: Znamy Więcej Dobrych Wieści dla Kierowców

Obywatel RP laureatem nagrody dla młodych fotografów

Tegoroczna edycja konkursu Comedy Wildlife przyniosła wielki międzynarodowy sukces polskiemu fotografowi - Jackowi Stankiewiczowi. Zdobył on Nagrodę dla Młodych Fotografów, pokonując ponad 5 tysięcy rywali z 85 państw.

Kluczem do zwycięstwa było perfekcyjne pod względem kompozycji i timingu ujęcie dwóch kłócących się dzwońców. Te niewielkie ptaki z rodziny łuszczakowatych zostały sfotografowane przez Polaka w momencie swojego "sporu".

 • Dynamika i humor tego zdjęcia zostały uznane za wyjątkowe.
 • Ujęcie zebrało pozytywne recenzje zarówno jurorów, jak i publiczności głosującej online.

Nagroda dla młodych fotografów jest przyznawana twórcom do 25. roku życia, których prace charakteryzują się wyjątkową dojrzałością. Oznacza to uznanie międzynarodowego środowiska dla talentu i potencjału polskiego artysty.

Sukces rodzimej fotografii przyrodniczej

Triumf Jacka Stankiewicza pokazuje, że polscy fotografowie przyrody potrafią realizować prace na absolutnie światowym poziomie. Zdjęcie rodzimego artysty z powodzeniem konkurowało z dokonaniami profesjonalistów z całego globu.

Jest to znakomita promocja rodzimej sztuki fotograficznej. Sukces Polaka udowadnia, że nasi rodzimi twórcy mają do zaoferowania nietuzinkowe, nagradzane na arenie międzynarodowej prace.

Krajowy artysta wśród zwycięzców międzynarodowego konkursu

Polski zwycięzca wśród najsławniejszych zdjęć zwierząt na świecie

Tegoroczna edycja prestiżowego konkursu Comedy Wildlife 2023 przyniosła wielki triumf polskiemu fotografowi przyrody - Jackowi Stankiewiczowi. Jego zdjęcie zdobyło uznanie jurorów i publiczności, zwyciężając wśród ponad 5 tysięcy prac z 85 krajów.

Liczba zgłoszonych prac 5 300
Liczba krajów 85

Kluczem do sukcesu było perfekcyjne pod względem kompozycji i timingu ujęcie kłócących się dzwońców. Te niewielkie ptaki z rodziny łuszczakowatych zostały uchwycone przez fotografa w momencie swojego "sporu".

Zdjęcie polskiego artysty charakteryzuje się niezwykłą dynamiką i humorem sytuacyjnym. Jury i internauci docenili ten wyjątkowy moment uchwycony przez rodzimego fotografa.

Polak nagrodzony dwukrotnie

Jacek Stankiewicz został uhonorowany Nagrodą Publiczności oraz Nagrodą dla Młodych Fotografów. Pokazuje to, że jego praca spotkała się z uznaniem zarówno w gronie profesjonalistów, jak i amatorów fotografii przyrodniczej.

Fakt, że zdjęcie zwyciężyło w otwartym internetowym głosowaniu publiczności udowadnia jego ponadczasową, uniwersalną wartość. Potrafiło dotrzeć do odbiorców na całym świecie.

Rodzimy twórca nagrodzony za ujęcie ptaków

Tegoroczna edycja międzynarodowego konkursu Comedy Wildlife 2023 przyniosła wielki sukces polskiemu artyście - Jackowi Stankiewiczowi. Został on uhonorowany dwoma nagrodami za znakomite ujęcie kłócących się dzwońców.

Konkurs Comedy Wildlife co roku przyciąga uwagę miłośników fotografii przyrodniczej na całym świecie. Promuje zabawne, a zarazem nietuzinkowe ujęcia dzikich zwierząt w naturalnych sceneriach.

Zwycięskie zdjęcie polskiego fotografa uchwyciło moment "sporu" dwóch niewielkich ptaków z rodziny łuszczakowatych. Ich dynamiczna i zabawna kłótnia została doceniona przez jurorów i głosującą w sieci publiczność.

Zasłużone laury dla rodzimego artysty

Jacek Stankiewicz został nagrodzony Nagrodą Publiczności oraz Nagrodą dla Młodych Fotografów. Oznacza to uznanie jego pracy przez profesjonalistów i amatorów.

Fakt, że zwyciężył w otwartym głosowaniu online pokazuje ponadczasowy i uniwersalny charakter tej fotografii. Udało jej się przebić wśród 5 tysięcy zdjęć nadesłanych z 85 państw świata.

Sukces rodzimego twórcy to znakomita promocja polskiej fotografii przyrodniczej na arenie międzynarodowej. Pokazuje ona, że nasi artyści mają do zaoferowania prace najwyższej, światowej jakości.

Podsumowanie

W tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Comedy Wildlife 2023 ogromny sukces odniósł polski fotograf Jacek Stankiewicz. Jego genialne ujęcie kłócących się dzwońców zostało nagrodzone zarówno przez jurorów, jak i internautów. To fantastyczna promocja rodzimej fotografii przyrodniczej na arenie międzynarodowej.

Zdjęcie dwóch małych ptaków w momencie ich "sporu" okazało się strzałem w dziesiątkę. Znakomita kompozycja i timing zostały docenione przez znawców i amatorów. Sukces Polaka pokazuje, że nasi rodzimi twórcy mają w swoim dorobku prace na absolutnie światowym poziomie.

Nagroda Publiczności i Nagroda dla Młodych Fotografów to wspaniałe osiągnięcie Jacka Stankiewicza. Udało mu się wyprzedzić ponad 5 tysięcy rywali z 85 państw! Jego zdjęcie spodobało się odbiorcom na całym świecie, co świadczy o jego uniwersalnej sile.

Miejmy nadzieję, że spektakularny sukces młodego polskiego fotografa zainspiruje i zmotywuje wielu innych rodzimych artystów. Być może to dopiero początek triumfalnej passy polskiej fotografii przyrodniczej na arenie międzynarodowej.

banner

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Podłączenie pieca gazowego - montaż i podłączenie kotła gazowego
 2. Pompa ciepła odwierty - najlepsze rozwiązanie do budowy ogrzewania
 3. Atakujące ceny fotowoltaiki w 2024! Panele od 19zł/Wp? Sprawdź!
 4. Rewolucyjne wykorzystanie niedopałków na Litwie - czy Polacy podążą za tendencją?
 5. Jak poprawnie chłodzić za pomocą pompy ciepła? Odkryj najlepsze rozwiązania!
Autor Janusz Kamiński
Janusz Kamiński

Jako doświadczony budowniczy i doradca w zakresie efektywności energetycznej domów, koncentruję się na łączeniu nowoczesnych technologii, takich jak pompy ciepła, oraz fotowoltaika, z tradycyjnymi metodami budowy. Ukończyłem Budownictwo na Politechnice Krakowskiej i rozszerzyłem swoją wiedzę o zarządzanie projektami budowlanymi. Jako członek Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego, regularnie publikuję artykuły w branżowych czasopismach. Moje praktyczne podejście do budowy przyniosło mi zaufanie klientów, którzy cenią moje skuteczne i ekonomiczne rozwiązania.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły